Godziny pracy biura pon.-pt. 8 - 17:00

                  Zapraszamy do kontaktu

             Witaj na portalu firmy Napisac.pl

 

 

 

 

Agnieszka Szczepanik

Redaktor Naczelna Napisac.pl

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy firmą zrzeszającą pracowników naukowych, którzy z pasji do nauki napiszą samodzielnie wzór pracy.


Od podstaw samodzielnie stworzymy oryginalny i jedyny w swoim rodzaju wzór pracy. Realizujemy wzory prac/opracowania z zakresu

prac licencjackich / magisterskich / inżynierskich / dowolnych prac zaliczeniowych.

Realizowana przez nas praca posiada pełen wymagany przekrój pracy naukowej: spis treści, wstęp, pełen przekrój pracy, podsumowanie, bibliografia.


Jesteśmy profesjonalistami. Prowadzimy zarejestrowaną działalność gospodarczą, dlatego nasze usługi cechują się wysoką jakością i rzetelnością. Nadrzędną ideą naszej działalności jest niesienie pomocy dydaktycznej studentom i uczniom.


Wszelkie opracowania naukowe wykonywane przez firmę mogą stanowić jedynie pomoc, materiał wyjściowy przy samodzielnym pisaniu pracy dyplomowej/zaliczeniowej. Serwis Napisac.pl niesie wyłącznie pomoc dydaktyczno-naukową w zakresie pisania prac pisemnych. Uczeń/student zobowiązuje się do samodzielnej realizacji pracy.


 

BLOG i aktualności napisac.pl

2 / 4

CO NAS WYRÓŻNIA?

Wieloletnie doświadczenie

Wyspecjalizowana kadra naukowa

Łatwy kontakt

Szybka odpowiedź

Szybka realizacja zlecenia 

GWARANCJA

Nasza firma to podmiot, którzy działa w 100% legalnie. Korzystając z naszych usług mają Państwo gwarancję, że zlecone zadanie zostanie wykonane zgodnie z nakreślonymi wytycznymi, a wysoka jakość pracy nie będzie pozostawiać jakichkolwiek wątpliwości. Zapewniamy także, że wpłacone środki będą w pełni bezpieczne, co możemy zagwarantować podpisaniem stosownej umowy.


Na życzenie klientów dołączamy raport antyplagiatu.

GODZINY PRACY BIURA

PON. - PT. 8 - 17:00

biuro@napisac.pl

tel. 790 - 666 - 794


NIP 8792694688
REGON 368189021

 

Obsługa klienta i profesjonalny nieustający kontakt to podstawa sukcesu oraz zadowolenia obu stron. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby być ciągle do Państwa dyspozycji.