Najczęściej zadawane pytania

Czym się zajmuje napisac.pl ?  - pisaniem wzorów prac, redagowaniem

Czy to jest legalne? - tak, całkowicie

Czy napisac.pl to wiarygodna firma? - całkowicie tak. Prowadzimy zarejestrowaną działalność gospodarczą. Wystawiamy faktury, rachunki za usługę. Bierzemy pełną odpowiedzialność za zlecenie.

Jakie macie doświadczenie? - zatrudniamy prawdziwych ekspertów ze wszystkich dziedzin nauki. Zrealizowaliśmy już setki prac naukowych / opracowań.

Ile praca kosztuje? -  bardzo prosimy o przesłanie niezbędnych informacji do wyceny. Każda wycena odbywa się indywidualnie i jest uzależniona takimi aspektami jak: rodzaj pracy, objętość, czy termin realizacji.

Czy istnieje prawdopodobieństwo plagiatu? -  Absolutnie NIE. Każda praca tworzona jest od podstaw samodzielnie i wykorzystana tylko jednorazowo. Do zrealizowanej pracy możemy dołączyć raport antyplagiatu.

Jak rozpocząc z nami współpracę? - najpierw bezpłatnie wycenimy zlecenie uzgadniając dokładnie każdy aspekt zlecenia, w przypadku akceptacji i chęci podjęcia współpracy,  wystawimy fakturę i na życzenie klienta sporządzimy umowę o wykonanie dzieła. Następnie rozpoczynamy już pisać pracę.

Jaki jest średni czas realizacji pracy? - istnieje wiele czynników, które determinują czas ukończenia zlecenia. Od kilku dni do kilku tygodni. Nigdy nie zwlekamy, od razu działamy.

Czy jest możliwość płatności ratalnej? - oczywiście, że tak. W przypadku dużych zleceń honorujemy płatność w kilku ratach. W trakcie zlecenia przesyłamy fragmenty zrealizowanego tekstu do wglądu klienta.

 

Godziny pracy biura

pon. - pt. 9:00 - 17:00

biuro@napisac.pl

tel.883662403

INWESTO GRACJAN MATUSZAK

NIP7661802786
REGON368754981

 

Wypełnij formularz, postaramy się jak najszybciej wycenić zlecenie.

Zleceniobiorca nie ponosi odpowiedzialności za dalsze wykorzystanie wykonanych opracowań naukowych, tekstów, analiz, biznes planów oraz innych materiałów w sposób naruszający przepisy prawa autorskiego lub kodeksu karnego. Napisac.pl nie realizuje prac magisterskich, licencjackich, dyplomowych, prezentacji maturalnych czy innych tego typu prac, a jedynie wzory takich prac, które są pomocne przy pisaniu własnej pracy i mogą być wykorzystane tylko w sposób nienaruszający prawa a w szczególności Prawa Autorskiego oraz Art. 272. K.K.