Najczęściej zadawane pytania

Czym się zajmuje napisac.pl ?  - pisaniem wzorów prac, redagowaniem

Czy to jest legalne? - tak, całkowicie

Czy napisac.pl to wiarygodna firma? - całkowicie tak. Prowadzimy zarejestrowaną działalność gospodarczą. Wystawiamy faktury, rachunki za usługę. Bierzemy pełną odpowiedzialność za zlecenie.

Jakie macie doświadczenie? - zatrudniamy prawdziwych ekspertów ze wszystkich dziedzin nauki. Zrealizowaliśmy już setki prac naukowych / opracowań.

Ile praca kosztuje? -  bardzo prosimy o przesłanie niezbędnych informacji do wyceny. Każda wycena odbywa się indywidualnie i jest uzależniona takimi aspektami jak: rodzaj pracy, objętość, czy termin realizacji.

Czy istnieje prawdopodobieństwo plagiatu? -  Absolutnie NIE. Każda praca tworzona jest od podstaw samodzielnie i wykorzystana tylko jednorazowo. Do zrealizowanej pracy możemy dołączyć raport antyplagiatu.

Jak rozpocząc z nami współpracę? - najpierw bezpłatnie wycenimy zlecenie uzgadniając dokładnie każdy aspekt zlecenia, w przypadku akceptacji i chęci podjęcia współpracy,  wystawimy fakturę i na życzenie klienta sporządzimy umowę o wykonanie dzieła. Następnie rozpoczynamy już pisać pracę.

Jaki jest średni czas realizacji pracy? - istnieje wiele czynników, które determinują czas ukończenia zlecenia. Od kilku dni do kilku tygodni. Nigdy nie zwlekamy, od razu działamy.

Czy jest możliwość płatności ratalnej? - oczywiście, że tak. W przypadku dużych zleceń honorujemy płatność w kilku ratach. W trakcie zlecenia przesyłamy fragmenty zrealizowanego tekstu do wglądu klienta.

 

Godziny pracy biura

pon. - pt. 9:00 - 17:00

biuro@napisac.pl

tel.883662403

INWESTO GRACJAN MATUSZAK

NIP7661802786
REGON368754981

 

Jakieś pytanie? Skontaktuj się bezzwłocznie z nami już teraz.

Zleceniobiorca nie ponosi odpowiedzialności za dalsze wykorzystanie wykonanych opracowań naukowych, tekstów, analiz, biznes planów oraz innych materiałów w sposób naruszający przepisy prawa autorskiego lub kodeksu karnego. Napisac.pl nie realizuje prac magisterskich, licencjackich, dyplomowych, prezentacji maturalnych czy innych tego typu prac, a jedynie wzory takich prac, które są pomocne przy pisaniu własnej pracy i mogą być wykorzystane tylko w sposób nienaruszający prawa a w szczególności Prawa Autorskiego oraz Art. 272. K.K.