Najczęściej zadawane pytania

Czym się zajmuje napisac.pl ?  - pisaniem wzorów prac, redagowaniem

Czy to jest legalne? - tak, całkowicie

Czy napisac.pl to wiarygodna firma? - całkowicie tak. Prowadzimy zarejestrowaną działalność gospodarczą. Wystawiamy faktury, rachunki za usługę. Bierzemy pełną odpowiedzialność za zlecenie.

Jakie macie doświadczenie? - zatrudniamy prawdziwych ekspertów ze wszystkich dziedzin nauki. Zrealizowaliśmy już setki prac naukowych / opracowań.

Ile praca kosztuje? -  bardzo prosimy o przesłanie niezbędnych informacji do wyceny. Każda wycena odbywa się indywidualnie i jest uzależniona takimi aspektami jak: rodzaj pracy, objętość, czy termin realizacji.

Czy istnieje prawdopodobieństwo plagiatu? -  Absolutnie NIE. Każda praca tworzona jest od podstaw samodzielnie i wykorzystana tylko jednorazowo. Do zrealizowanej pracy możemy dołączyć raport antyplagiatu.

Jak rozpocząc z nami współpracę? - najpierw bezpłatnie wycenimy zlecenie uzgadniając dokładnie każdy aspekt zlecenia, w przypadku akceptacji i chęci podjęcia współpracy,  wystawimy fakturę i na życzenie klienta sporządzimy umowę o wykonanie dzieła. Następnie rozpoczynamy już pisać pracę.

Jaki jest średni czas realizacji pracy? - istnieje wiele czynników, które determinują czas ukończenia zlecenia. Od kilku dni do kilku tygodni. Nigdy nie zwlekamy, od razu działamy.

Czy jest możliwość płatności ratalnej? - oczywiście, że tak. W przypadku dużych zleceń honorujemy płatność w kilku ratach. W trakcie zlecenia przesyłamy fragmenty zrealizowanego tekstu do wglądu klienta.

 

GODZINY PRACY BIURA

PON. - PT. 8 - 17:00

biuro@napisac.pl

tel. 790 - 666 - 794


NIP 8792694688
REGON 368189021

 

Obsługa klienta i profesjonalny nieustający kontakt to podstawa sukcesu oraz zadowolenia obu stron. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby być ciągle do Państwa dyspozycji.