WAŻNE zmiany w regulaminie firmy

Dodano 30.3.2018

Firma Napisac.pl ogłasza zmiany w regulaminie w kwestii realizowania korekt. 

Od dnia 16 kwietnia 2018 r. wszelkie korekty w pracy są odpłatne. 


Wszystkie zlecenia przyjęte do dnia 16 kwietnia 2018 r. realizowane są na podstawie poprzedniej polityki firmy, czyli:

1.Serwis Napisac.pl uwzględnia jedną bezpłatną poprawkę w terminie 2 tyg. od zdania i przesłania pracy na adres zleceniodawcy. Poprawka nie dotyczy przebudowy pracy, lecz naniesienia zmian o charakterze stylistycznym, interpunkcyjnym i ortograficznym.
2. Dodatkowa opłata jest pobierana za poprawki, które:   
• obejmują dopisanie nowego tekstu, nie ustalonego wcześniej, który zwiększa zakres pracy Serwisu.   
• Zmiana planu oraz fundamentalnych założeń pracy, które powodują usunięcie znacznej części pracy i/lub dopisanie w jej miejsce nowego tekstu.   
3. Drobne poprawki i reklamacje w tekście wykonywane są przez Serwis w możliwie najszybszym terminie od dostarczenia wszelkich uwag i materiałów.


§ 5. REKLAMACJE

1.Serwis Napisac.pl uwzględnia korekty, które są dodatkowo płatne. Firma nie realizuje bezpłatnie korekt.

* Firma zastrzega sobie prawo wnoszenia zmian do treści niniejszego regulaminu w dowolnym czasie oraz dowolnym zakresie. Regulamin wchodzi w życie z dniem publikacji na stronie.

 

Uprzejmie przypominamy, że wszelkie opracowania naukowe wykonywane przez firmę mogą stanowić jedynie pomoc, materiał wyjściowy przy samodzielnym pisaniu pracy dyplomowej/zaliczeniowej. Serwis Napisac.pl niesie wyłącznie pomoc dydaktyczną w zakresie pisania prac pisemnych. Uczeń/student zobowiązuje się do samodzielnej realizacji pracy.

 

Firma Napisac.pl realizuje prace w oparciu o przedstawione wytyczne. 

 

GODZINY PRACY BIURA

PON. - PT. 8 - 17:00

biuro@napisac.pl

tel. 790 - 666 - 794


NIP 8792694688
REGON 368189021

 

Obsługa klienta i profesjonalny nieustający kontakt to podstawa sukcesu oraz zadowolenia obu stron. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby być ciągle do Państwa dyspozycji.