Zrzeszamy tylko pracowników naukowych

Dodano 11.9.2019

Firma Napisac.pl zrzesza pracowników naukowych ze wszystkich dziedzin nauki:

- nauki humanistyczne;

- nauki ścisłe, inżynieryjne.


Kontaktując się z naszą firmą dość często wspominacie Państwo o niemiłych doświadczeniach związanych z oszukaniem Państwa przez inne podmioty, bądź osoby rzekomo zajmujące się pisaniem prac na zamówienie.

Korzystając z usług naszej firmy macie Państwo gwarancję, że pracę naukową realizuje specjalista z ogromną wiedzą, doświadczeniem i kwalifikacjami w tej dziedzinie.

Odradzamy szukania ogłoszeń anonimowych studentów i oszustów, gdzie w konsekwencji otrzymujecie Państwo plagiat, tudzież brak odzewu w momencie wpłacenia środków.

 

Za usługę wystawiamy fakturę VAT.

biuro@napisac.pl

tel. 883 662 403

Godziny pracy biura

pon. - pt. 9:00 - 17:00

biuro@napisac.pl

tel.883662403

INWESTO GRACJAN MATUSZAK

NIP7661802786
REGON368754981

 

Wypełnij formularz, postaramy się jak najszybciej wycenić zlecenie.

Zleceniobiorca nie ponosi odpowiedzialności za dalsze wykorzystanie wykonanych opracowań naukowych, tekstów, analiz, biznes planów oraz innych materiałów w sposób naruszający przepisy prawa autorskiego lub kodeksu karnego. Napisac.pl nie realizuje prac magisterskich, licencjackich, dyplomowych, prezentacji maturalnych czy innych tego typu prac, a jedynie wzory takich prac, które są pomocne przy pisaniu własnej pracy i mogą być wykorzystane tylko w sposób nienaruszający prawa a w szczególności Prawa Autorskiego oraz Art. 272. K.K.