O FIRMIE napisac.pl

Jesteśmy profesjonalistami. Prowadzimy zarejestrowaną działalność gospodarczą. Nie działamy anonimowo.

Nasza firma to podmiot, którzy działa w 100% legalnie. Korzystając z naszych usług mają Państwo gwarancję, że zlecone zadanie zostanie wykonane zgodnie z nakreślonymi wytycznymi, a wysoka jakość pracy nie będzie pozostawiać jakichkolwiek wątpliwości. Zapewniamy także, że wpłacone środki będą w pełni bezpieczne, co możemy zagwarantować podpisaniem stosownej umowy.

 

Agnieszka Szczepanik

Redaktor Naczelna


Szanowni Państwo,

         Kontaktując się z naszą firmą dość często wspominacie Państwo o niemiłych doświadczeniach związanych z oszukaniem Państwa przez inne firmy, bądź osoby rzekomo zajmujące się pisaniem prac na zamówienie.

        Pragnę Państwa uprzedzić, że tego typu okoliczności mają miejsce tylko i wyłącznie w przypadku, kiedy podejmujecie Państwo współpracę z nieznanym i niezweryfikowanym źródłem, które tak naprawdę nie istnieje, jest fikcyjne.

        Korzystając z usług naszej firmy macie Państwo pewność, że zlecenie będzie wykonane profesjonalnie i rzetelnie dotrzymując wszystkich aspektów wcześniejszych ustalonych. Za każdą usługę wystawiamy rachunek, a każdą współpracę dokumentuje podpisanie umowy o wykonanie dzieła.

Uprzejmie zapraszam Państwa do skorzystania z usług naszej firmy.

 

Maciej Kuran

Właściciel firmy

GODZINY PRACY BIURA

PON. - PT. 8 - 17:00

biuro@napisac.pl

tel. 790 - 666 - 794


NIP 8792694688
REGON 368189021

 

Obsługa klienta i profesjonalny nieustający kontakt to podstawa sukcesu oraz zadowolenia obu stron. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby być ciągle do Państwa dyspozycji.