Napisac.pl

Jesteśmy profesjonalistami. Prowadzimy zarejestrowaną działalność gospodarczą. Nie działamy anonimowo.

Nasza firma to podmiot, którzy działa w 100% legalnie. Korzystając z naszych usług mają Państwo gwarancję, że zlecone zadanie zostanie wykonane zgodnie z nakreślonymi wytycznymi, a wysoka jakość pracy nie będzie pozostawiać jakichkolwiek wątpliwości. Zapewniamy także, że wpłacone środki będą w pełni bezpieczne, co gwarantujemy podpisaniem umowy.

 


Szanowni Państwo,

         Kontaktując się z naszą firmą dość często wspominacie Państwo o niemiłych doświadczeniach związanych z oszukaniem Państwa przez inne firmy, bądź osoby rzekomo zajmujące się pisaniem prac na zamówienie.

        Pragnę Państwa uprzedzić, że tego typu okoliczności mają miejsce tylko i wyłącznie w przypadku, kiedy podejmujecie Państwo współpracę z nieznanym i niezweryfikowanym źródłem, które tak naprawdę nie istnieje, jest fikcyjne.

        Korzystając z usług naszej firmy macie Państwo pewność, że zlecenie będzie wykonane profesjonalnie i rzetelnie dotrzymując wszystkich aspektów wcześniejszych ustalonych. Za każdą usługę wystawiamy rachunek, a każdą współpracę dokumentuje podpisanie umowy o wykonanie dzieła.

Uprzejmie zapraszam Państwa do skorzystania z usług naszej firmy.

 

Godziny pracy biura

pon. - pt. 9:00 - 17:00

biuro@napisac.pl

tel.883662403

INWESTO GRACJAN MATUSZAK

NIP7661802786
REGON368754981

 

Jakieś pytanie? Skontaktuj się bezzwłocznie z nami już teraz.

Zleceniobiorca nie ponosi odpowiedzialności za dalsze wykorzystanie wykonanych opracowań naukowych, tekstów, analiz, biznes planów oraz innych materiałów w sposób naruszający przepisy prawa autorskiego lub kodeksu karnego. Napisac.pl nie realizuje prac magisterskich, licencjackich, dyplomowych, prezentacji maturalnych czy innych tego typu prac, a jedynie wzory takich prac, które są pomocne przy pisaniu własnej pracy i mogą być wykorzystane tylko w sposób nienaruszający prawa a w szczególności Prawa Autorskiego oraz Art. 272. K.K.