Napisac.pl

Jesteśmy profesjonalistami. Prowadzimy zarejestrowaną działalność gospodarczą. Nie działamy anonimowo.

Nasza firma to podmiot, którzy działa w 100% legalnie. Korzystając z naszych usług mają Państwo gwarancję, że zlecone zadanie zostanie wykonane zgodnie z nakreślonymi wytycznymi, a wysoka jakość pracy nie będzie pozostawiać jakichkolwiek wątpliwości. Zapewniamy także, że wpłacone środki będą w pełni bezpieczne, co gwarantujemy podpisaniem umowy.

 


Szanowni Państwo,

         Kontaktując się z naszą firmą dość często wspominacie Państwo o niemiłych doświadczeniach związanych z oszukaniem Państwa przez inne firmy, bądź osoby rzekomo zajmujące się pisaniem prac na zamówienie.

        Pragnę Państwa uprzedzić, że tego typu okoliczności mają miejsce tylko i wyłącznie w przypadku, kiedy podejmujecie Państwo współpracę z nieznanym i niezweryfikowanym źródłem, które tak naprawdę nie istnieje, jest fikcyjne.

        Korzystając z usług naszej firmy macie Państwo pewność, że zlecenie będzie wykonane profesjonalnie i rzetelnie dotrzymując wszystkich aspektów wcześniejszych ustalonych. Za każdą usługę wystawiamy rachunek, a każdą współpracę dokumentuje podpisanie umowy o wykonanie dzieła.

Uprzejmie zapraszam Państwa do skorzystania z usług naszej firmy.

 

Godziny pracy biura

pon. - pt. 9:00 - 17:00

biuro@napisac.pl

tel.883662403

INWESTO GRACJAN MATUSZAK

NIP7661802786
REGON368754981

 

Wypełnij formularz, postaramy się jak najszybciej wycenić zlecenie.

Zleceniobiorca nie ponosi odpowiedzialności za dalsze wykorzystanie wykonanych opracowań naukowych, tekstów, analiz, biznes planów oraz innych materiałów w sposób naruszający przepisy prawa autorskiego lub kodeksu karnego. Napisac.pl nie realizuje prac magisterskich, licencjackich, dyplomowych, prezentacji maturalnych czy innych tego typu prac, a jedynie wzory takich prac, które są pomocne przy pisaniu własnej pracy i mogą być wykorzystane tylko w sposób nienaruszający prawa a w szczególności Prawa Autorskiego oraz Art. 272. K.K.